Dvere a zárubne SOLODOOR Dvere a zárubne SOLODOOR Dvere a zárubne SOLODOOR Dvere a zárubne SOLODOOR

Vzorková predajňa SOLODOOR: MS Interier s.r.o., Jánošíkova 19, Žilina centrum, PO-ŠTV: 09:00 - 16:00 hod., PIA: 09:00 - 12:00 hod., (parkovanie autom priamo pri predajni)

Prečo výrobca dverí a zárubní Solodoor premýšľa, ako ľudia žijú?

Odpoveď je rovnako jednoduchá ako je aj otázka. Vďaka tomu, že výrobca dverí a zárubní Solodoor premýšľa o tom ako ľudia žijú, tak vie zákazníkovi skutočne navrhnúť a ponúknuť to, po čom naozaj túži. Váš príbytok je váš intímny priestor, do ktorého vstupujete cez dvere, a preto dvere a zárubne považuje firma Solodoor za najdôležitejší bod vášho domova. Z tohto dôvodu je snahou výrobcu dverí a zárubní Solodoor v čo najväčšej miere splniť požiadavky a nároky svojho zákazníka.

Otváranie dverí Solodoor

Interiérové dvere a zárubne SOLODOOR je možné objednať vo viacerých druhoch otvárania:

 • Klasické otváravé dvere na pántoch
 • Posuvné dvere po stene
 • Posuvné dvere do stavebného púzdra

Dvere a zárubne Solodoor

Dvere a zárubne Solodoor sa vyrábajú v rôznych povrchových prevedeniach. Výrobca dverí SOLODOOR ponúka svoje dvere v povrchoch:

 • RAL - striekaná farba s dokonalou presnosťou odtieňa
 • FÓLIA - ekonomické riešenie pre interiéry domácností so základnou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu
 • CPL - stredne-tlaký laminát s vysokou odolnosťou proti poškriabaniu, slnečnému žiareniu a vlhkosti
 • SOLO 3D - unikátny štruktúrovaný 3D povrch, mimoriadne odolný proti poškrabaniu, slnečnému žiareniu a vlhkosti
 • DÝHA - prírodný povrch (skutočné drevo) s reálnou štruktúrou dreva a lakovanou povrchovou úpravou
 • RAINBOW - špeciálny troj-vrstvý lak
 • BIELA POLAR - špeciálny troj-vrstvý biely lak

Dvere a zárubne SOLODOOR v rôznych vzoroch

Výrobný závod interiérových dverí a zárubní Solodoor neustále sleduje požiadavky zákazníka a podľa toho prispôsobuje ponúkané modelové rady interiérových dverí a zárubní. Ponuka dverí a zárubné Solodoor je naozaj široká o čom svedčí množstvo jednotlivých modelových rád. Všetky prevedenia a modelové rady nájdete nižšie v katalógu na stiahnutie.

Špeciálne dvere Solodoor

Medzi špeciálne interiérové dvere a zárubne Solodoor patria dvere ktoré spĺňajú rôzne technické parametre vzhľadom na to o aké požiadavky interiéru sa jedná. Do tejto kategórie patria:

 • Požiarne a dymotesné uzávery (proti požiarne dvere s bezpečnostnou triedou II.)
 • Celopresklenné dvere (dvere z bezpečnostného skla s možnosťou grafiky)
 • Celosklenené dvere Solodoor
 • Svetlíkové steny Solodoor
 • Bezfalcové dvere (interiérové dvere bez polo-drážky s pántami TECTUS)
 • Obložkové zárubne v rôznych typoch
 • Protihlukové dvere - od 27 dB do 38 dB
 • Záťažové dvere - určené pre zdravotníctvo, školstvo, výrobné a správne budovy, hypermarkety atď.
 • Kyvné dvere - umožňujú otváranie na obe strany, s fixáciou v stredovej polohe

Posuvné dvere Solodoor

Komplet sa skladá z posuvných dverí, krycej lišty s posuvným mechanizmom a z priechodzej (tzv. slepej) zárubne. Dvere s povrchom CPL a SOLO 3D používajú kvalitnú hranu ABS. Krycia lišta je tvorená krabicovým otvoreným profilom a je určená na montáž nad slepú obložkovú zárubňu, alebo nad hladký dverový otvor. Pre uzamykateľné posuvné dvere je dodávaný stĺpik, ktorého povrch sa zhoduje s dezénom slepej zárubne. Mušle na posuvné dvere môžu byť drevené (v odtieňoch dub, jaseň, buk a mahagón) alebo kovové (lesklá mosadz, lesklý chróm, satinovaný nikel). Pre uzamykateľné dvere je možné použiť iba kovové mušle. Čelo zámku je vyhotovené s rovnakým odtieňom ako mušľa. Zámok môže byť obyčajný, vložkový alebo WC-zámok. Vodiaca lišta pre jazdenie posuvných dverí na stenu sa dodáva v dĺžke, ktorá sa rovná dvojnásobku šírky posuvných dverí. Rozmery posuvných dverí na stenu: šírka dverí – menovitý rozmer dverí + 9 cm (napríklad šírka posuvných dverí na stenu 60/197, bude 69 cm), výška takýchto dverí bude 198,5 cm. Komplet posuvných dverí je vybavený automatickým dojazdom dverí. Dvere nie je potrebné zatvárať až do ich okraja, automaticky a bezhlučne dôjdu až do konca.

Posuvné dvere Solodoor

Oblá hrana dverí Solodoor

Pri všetkých typoch dverí okrem požiarne odolných dverí, požiarne odolných dverí s bezpečnostnou triedou II. a dverí SONET, je možné na zákazku vyrobiť na dverách oblú hranu. Oblá hrana nie je možná pri objednávkach dverí v povrchu SOLO 3D.

Obla hrana dverí Solodoor

Ponúkame Vám kompletné riešenie

Spoločnosť MS Interier s.r.o. vám v spolupráci s výrobným závodom Solodoor ponúka naozaj kompletný servis, ktorý začína odborným poradenstvom, ďalej pokračuje spracovaním vašej cenovej ponuky, zameraním, dodávkou dverí a zárubní Solodoor so závozom priamo k Vám a končí odbornou a profesionálnou montážou.

Rýchly kontakt: 0903 444 448