Kanadské krby, krbové vložky a kachle


Kanadské krby, vložky a kachle Kanadské krby, vložky a kachle Kanadské krby, vložky a kachle Kanadské krby, vložky a kachle
Kanadské kachle OSBURN 1800 s výkonom 13 kW a s účinnosťou horenia 75%
Na kanadských kachliach je možnosť aj variť alebo prihrievať jedlo
Kanadské krbové kachle OSBURN 900 s výkonom 9 kW a s účinnosťou horenia 78,2%
Kanadská krbová vložka ENERZONE Destination 2.3 s výkonom 16 kW a s účinnosťou horenia 77,2%

Kvalitné kanadské krby a kachle - znížte svoje náklady na vykurovanie


Čím sú Kanadské krby a kachle výnimočné?

Vstúpte do sveta kanadských krbov a kachlí, do sveta kvalitného a účinného vykurovania so všetkými výhodami prepracovaného dvoj-stupňového horenia a splynovania.

Prvotriedna kvalita Kanadských krbov

Kanadské krby a kachle - to je predovšetkým prvotriedna kvalita. Výroba kachlí a krbov v Kanade má bez pochýb svoju históriu a tradíciu, z čoho pramení ich vysoká kvalita. Všetky typy kanadských krbov a kachlí sú vyrobené z vysokokvalitnej liatiny a ocele. Z tohto dôvodu môžu výrobcovia kanadských krbov a kachlí ponúknuť na svoje výrobky 20 ročnú záruku a v niektorých prípadoch až dokonca doživotnú záruku. Kanadské krby a kachle ponúkame od nasledovných firiem: REGENCY, PACIFIC ENERGY, HAMPTON, OSBURN a ENERZONE.

Dvojstupňové spalovanie Kanadských krbov a kachlí

Kanadské krby a kachle od všetkých výrobcov sa môžu pýšiť svojím dvojstupňovým spaľovaním. Do krbu či kachli je nasávaný vzduch predohrievaný vo svojej konštrukcii až do teploty 500 stupňov Celzia a následne je vháňaný do ohniskovej komory z vrchnej časti kde dochádza k sekundárnemu spaľovaniu plynov a nečistôt z dymu, ktoré uvoľňuje samotné horenie dreva. Tento jav sekundárneho spaľovania sa nazýva pyrolýza.

Kanadské krby a kachle - nižšia spotreba dreva o 30 - 50 %

Vďaka vyššie popísanému dvojstupňovému spaľovaniu dosahujú kanadské kachle a krbové vložky nižšiu spotrebu dreva o 30 až 50 % a zároveň pri vysokých teplotách horenia vzniká minimálne množstvo zbytkového popola, ktorý stačí vymetať cca raz za 14 dní pri plnej prevádzke.

Doba prikladania do Kanadských krbov a kachlí 5-12 hodín

Vďaka revolučnému systému horenia kanadských krbových vložiek a kachlí sa dosahuje interval na prikladanie dreva v rozmedzí 5-12 hodín. Samozrejme tento interval na opätovné prikladanie dreva je pri každej kandskej krbovej vložke alebo kachliach iný, preto si pozorne pri vašom výbere všímajte aj tento parameter, pretože nie je nič lepšie ako sa zobudiť ráno v luxusne vyhriatom dome. Uvedený interval na prikladanie dreva do kanadských krbov sa ďalej mení v závislosti akým drevom kúrite (mäkké, tvrdé drevo) a v akej polohe máte ovládanie nasávaného vzduchu.

PVC Quick Step Livyn UNICLIC

Airwash systém Kanadských krbov

Je to jedinečný systém samočistenia skla na kanadských krboch a kachliach. Ide o špeciálne prúdenie vysoko predhriateho vzduchu popred sklo krbovej vložky alebo kachlí. S touto technológiou sa teda neustále dívate na horiaci oheň cez čisté sklo.

Účinnosť horenia až 80% s emisiou od 2,7 g/hod.

Kanadské krbové vložky a kachle sú všeobecne známe svojou vysokou účinnosťou horenia, ktorú zabezpečuje naozaj kvalitné prevedenie z kvalitných materiálov a somzrejme aj jedninečný dvojstupňový systém spaľovania. Toto všetko dokážu Kanadské krby a kachle iba pri emisiách od 2,7 g/hodina.


Katalóg značkových Kanadských krbov

Katalóg Kanadských krbov a kachlí

Katalóg kanadských krbových kachlí a krbových vložiek Osburn, Enerzone, Valcourt a Dovre ktoré Vám zabezpečia kvalitné dvojstupňové horenie, čím sa znižuje sa spotreba dreva.

Stiahni...

Katalóg Kanadských krbov a kachlí

Katalóg Kanadských krbov a kachlí

Katalóg vysokokvalitných kanadských krbov a kachlí od výrobcov REGENCY, PACIFIC ENERGY, HAMPTON, TRUE NORTH a NAPOLEON, ktoré vám kvalitne a úsporne vyhrejú váš interiér.

Stiahni...

Cenník značkových Kanadských krbov

Cenník Kanadských krbov a kachlí

Cenník kanadských krbov a kanadských kachlí značky Osburn, Enerzone, Valcourt a Dovre. Dvojstupňové horenie vám dokáže znížiť spotrebu dreva až o neuveriteľných 50 %.

Stiahni...

Google Mapa - MS Interier s.r.o., Žilina, Jánošíkova 19