Terasy Woodlook Terasy Woodlook Terasy Woodlook Terasy Woodlook
Terasa Woodlook je maximálne vhodná a veľmi praktická k bazénom
Terasy Woodlook sa jednoducho hodia na každú terasu
Využitie terasových dosiek pri bazénoch je obľúbeným riešením
Terasy Woodlook sa montujú sofistikovaným spôsobom, takže nevidieť na nich žiadne skrutky

Terasové dosky Woodlook - kvalitná, odolná a takmer bez údržbová terasa


Montáž terasy Woodlook

Montáž terasy Woodlook je možné vykonať viacerými spôsobmi. Spôsob montáže je do veľkej miery závislý na podklade na ktorý sa budú terasové dosky klásť. Podklad môže byť buď betónová doska mierne vyspádovaná od domu, štrkový násyp alebo jednoducho zemina. Základom úspešnej montáže terasy Woodlook je dokonale rovný a ukotvený podkladový rošt, na ktorý sa budú samotné terasové dosky uchytávať formou montážnych klipov.

Montáž terasy Woodlook na betón

Pri montáži terasy Woodlook na vyspádovaný betón sa najčastejšie používa WPC hranol Woodlook, z ktorého sa zhotoví rošt a následne naň sa montujú samotné terasové dosky. Samozrejme pokiaľ je betónový podklad vyspádovaný, tak pri montáži sa musí podkladový rošt vypodkladať do roviny, pretože asi nikto z nás by nechcel vyspádovanú terasu.

Servis a odborná montáž terasy Woodlook

Spoločnosť MS Interier s.r.o. ako autorizovaný predajca luxusnej terasy Woodlook, vám ponúka kompletný servis a odbornú montáž tohto produktu.

Pokiaľ nás budete kontaktovať včas tak určite vám poradíme s problémom ako si máte správne pripraviť podklad pod vašu terasu Woodlook. Náš servis poradenstvom určite nekončí, práve naopak, poradenstvom iba začína. Vieme vám vypracovať predbežnú cenovú ponuku, prísť k vám na obhliadku a pokiaľ sa pre terasu Woodlook rozhodnete tak vám ju aj odborne namontujeme.

Montáž terasy Woodlook do štrkového lôžka

Pri tomto spôsobe montáže terasy Woodlook si musíte byť vedomí toho, že štrkové lôžko vám môže časom upadnúť, čo môže spôsobiť zničenie celej terasy. Preto ak rozmýšľate nad tým ako si pripraviť podklad, tak určite doporučujem jednoznačne betónový podklad, ktorý vám časom určite neupadne. Pokiaľ sa rozhodnete pre štrkové lôžko tak je dobré pokiaľ je zhutnené buď valcovaním alebo tzv. žabovaním. Tým, že strkové lôžko nie je stáli podklad tak podkladový rošt doporučujem robiť z hliníkových profilov. Masívny rošt z hliníka môže byť celý položený len na štrkovom lôžku, ale ja odporúčam položiť ho na vopred pripravené betonové obrubníky v štrkovom lôžku.


Príslušenstvo

Príslušenstvo k terasám Woodlook

Príslušenstvo k terasám a terasovým doskám Woodlook sa dodáva v totožných farbách ako samotné terasové dosky. Aj vďaka tomu je výsledný efekt a dizajn terasy Woodlook bez konkurenčný.

Čítaj viac

Výhody Woodlook

Výhody terás Woodlook

Terasy Woodlook vďaka svojmu zloženiu disponujú zásadnými výhodami, ktoré nemajú napríklad celodrevené terasy z exotických drevín. Terasy Woodlook sa pýšia hlavne svojou bez údržbovosťou.

Čítaj viac

Dekóry Woodlook

Dekóry a farby terás Woodlook

Farebná škála terás a terasových dosiek pozostáva zo šiestich atraktívnych farieb. Jednotlivé dekóry terás Woodlook skutočne zodpovedajú súčasným módnym trendom a uspokoja tak každého zákazníka.

Čítaj viac

Google Mapa - MS Interier s.r.o., Žilina, Jánošíkova 19