Terasy Woodlook Terasy Woodlook Terasy Woodlook Terasy Woodlook
Terasa Woodlook je maximálne vhodná a veľmi praktická k bazénom
Terasy Woodlook sa jednoducho hodia na každú terasu
Využitie terasových dosiek pri bazénoch je obľúbeným riešením
Terasy Woodlook sa montujú sofistikovaným spôsobom, takže nevidieť na nich žiadne skrutky

Terasové dosky Woodlook - kvalitná, odolná a takmer bez údržbová terasa


Výhody terasy Woodlook

Rozmerová stálosť terasovej dosky Woodlook

Ak chcete mať doma terasu, ktorá aj po rokoch bude vyzerať, že ste ju práve namontovali, tak potom jednoducho nemáte inú možnosť ako siahnuť po terase z terasových dosiek Woodlook. Jedná sa o kompozitný materiál, teda termo-plastickú zmes drevenej múčky a odolného polyméru, ktorý má za následok, že terasové dosky Woodlook sú dlhodobo stálim materiálom.

Terasy a terasové dosky Woodlook sa teda ani po rokoch nijak nedeformujú, neohýbajú a nekorytkujú, čo znamená, že vašu terasu si môžete užívať neustále v plnej kráse.

Jednoduchá údržba terasy Woodlook

Terasu Woodlook vôbec nemusíte každý rok drátkovať, kefovať, brúsiť a natierať rôznymi voskami či olejmi. Terasa Woodlook sa čistí jednoducho prúdom vody alebo tlakovým čističom s plochým prúdom vody. Nečistoty z terasy proste zmyjete vodou a terasu máte upratanú. Woodlook odoláva poveternostným vplyvom, hnilobe, plesniam a drevokaznému hmyzu a to bez údržby!

Terasa Woodlook je vďaka svojmu zloženiu stálofarebná a rovnakej farby v celej svojej hrúbke, takže sa nemusíte báť, že vám zošedivie, zostarne alebo sa olúpe. Aj keby ste terasu Woodlook do polovice svojej nášľapnej vrstvi zodrali, tak bude mať jednoducho stále rovnakú farbu.

 

Terasa Woodlook má prirodzený vzhľad dreva

Terasové dosky Woodlook vďaka tomu, že obsahujú značnú časť dreva, tak vyzerajú ako skutočné drevené terasové dosky.

Ak si rozhodnete pre terasu Woodlook, tak vás môžem uistiť, že po montáži vašej terasy si ju hneď obľúbite a budete si chcieť na ňu ľahnúť a vychutnať tak nádherný pocit slnečných lúčov. Skrátka terasy Woodlook sú dizajn a relax v jednom.

Na terase Woodlook si neublížite ani na boso

Terasové dosky Woodlook sú z kompozitného materiálu, takže majú odlišné zloženie ako je prírodné drevo. Z tohto dôvodu môžete po terase Woodlook chodiť bosými nohami a nemusíte sa báť, že vám do nohy pichne trieska, alebo sa nejako ináč na vašej terase zraníte.

Inovatívny systém montáže terás Woodlook

Vadia vám skrutky na terasových doskách z vrchnej pohľadovej strany? Tak potom ste na správnej adrese, pretože terasy Woodlook sa montujú na montážne klipy, ktoré sú schované pod samotnou terasovou doskou a pri používaní terasy vás nijako nenarušujú vzhľad terasy.


Príslušenstvo

Príslušenstvo k terasám Woodlook

Príslušenstvo k terasám a terasovým doskám Woodlook sa dodáva v totožných farbách ako samotné terasové dosky. Aj vďaka tomu je výsledný efekt a dizajn terasy Woodlook bez konkurenčný.

Čítaj viac

Výhody Woodlook

Výhody terás Woodlook

Terasy Woodlook vďaka svojmu zloženiu disponujú zásadnými výhodami, ktoré nemajú napríklad celodrevené terasy z exotických drevín. Terasy Woodlook sa pýšia hlavne svojou bez údržbovosťou.

Čítaj viac

Dekóry Woodlook

Dekóry a farby terás Woodlook

Farebná škála terás a terasových dosiek pozostáva zo šiestich atraktívnych farieb. Jednotlivé dekóry terás Woodlook skutočne zodpovedajú súčasným módnym trendom a uspokoja tak každého zákazníka.

Čítaj viac

Google Mapa - MS Interier s.r.o., Žilina, Jánošíkova 19