Terasy Woodlook Terasy Woodlook Terasy Woodlook Terasy Woodlook
Terasa Woodlook je maximálne vhodná a veľmi praktická k bazénom
Terasy Woodlook sa jednoducho hodia na každú terasu
Využitie terasových dosiek pri bazénoch je obľúbeným riešením
Terasy Woodlook sa montujú sofistikovaným spôsobom, takže nevidieť na nich žiadne skrutky

Terasové dosky Woodlook - kvalitná, odolná a takmer bez údržbová terasa


Terasy a terasové dosky Woodlook

Woodlook je určený do exteriéru

Systém terasových dosiek Woodlook je novým moderným stavebným materiálom, ktorý je určený do exteriéru. Terasové dosky Woodlook boli vyvinuté hlavne preto, lebo sa jedná takmer o bez údržbový materiál. Nie je nutné ho každoročne brúsiť, natierať lakmi či olejmi, terasu Woodlook jednoducho namontujete a o jej povrch sa nemusíte starať obzvlášť náročným spôsobom.

Terasové dosky Woodlook sú vyrobené tepelnou úpravou zmesy drevenej múčky a obzvlášť odolného polyméru, ktorý eliminuje všetky nedostatky dreva a terasová podlaha tak naberá úplne iné nosné a pevnostné vlastnosti.

Vysoká odolnosť a životnosť terás Woodlook

Terasy a terasové dosky, vďaka svojmu zloženiu majú vysokú tvrdosť, pevnosť a oteruvzdornosť, čo sa prejavuje na jej dlhej životnosti. Vaša terasa vám teda takmer bez údržby bude slúžiť dlhé roky a ešte k tomu aj v plnej kráse.

Pri používaní terasy Woodlook vám nehrozí, že by sa vám do nohy zapichla akákoľvek trieska, takže svoju terasu si môžete vychutnávať s pokojom na duši aj na boso.

 

Terasy Woodlook HD

Výrobca terasových dosiek Woodlook vyvinul a zároveň prináša na náš trh ešte lepšie zloženie terasových dosiek ako doposiaľ. Jedná sa o terasové dosky s označením HD, ktoré obsahujú v sebe až 70 % podiel dreva, čo dáva týmto doskám ešte vernejší obraz dreva ako doposiaľ.

Inovované zloženie terasových dosiek Woodlook HD dáva týmto doskám extrémnu pevnosť a nosnosť, čo umožňuje použiť rozostup podkladového hranola až na 50 cm. Rada terasových dosiek Woodlook HD so sebou prináša aj nové netradičné odtiene a tým aj úplne iný vzhľad celej terasy.


Kde všade môžete použiť terasové dosky Woodlook?

- Terasy a móla

- Podlahy pri bazénoch

- Fasádne obklady

- Ploty a zábradlia

- Chodníky

- Altánky


Príslušenstvo

Príslušenstvo k terasám Woodlook

Príslušenstvo k terasám a terasovým doskám Woodlook sa dodáva v totožných farbách ako samotné terasové dosky. Aj vďaka tomu je výsledný efekt a dizajn terasy Woodlook bez konkurenčný.

Čítaj viac

Výhody Woodlook

Výhody terás Woodlook

Terasy Woodlook vďaka svojmu zloženiu disponujú zásadnými výhodami, ktoré nemajú napríklad celodrevené terasy z exotických drevín. Terasy Woodlook sa pýšia hlavne svojou bez údržbovosťou.

Čítaj viac

Dekóry Woodlook

Dekóry a farby terás Woodlook

Farebná škála terás a terasových dosiek pozostáva zo šiestich atraktívnych farieb. Jednotlivé dekóry terás Woodlook skutočne zodpovedajú súčasným módnym trendom a uspokoja tak každého zákazníka.

Čítaj viac

Google Mapa - MS Interier s.r.o., Žilina, Jánošíkova 19